GELECEK PROGRAM  GÖRÜŞMEK ÜZERE   
 
EĞİTİMCİLER
 
 
Atilla Özdemiroğlu 
Müzik Direktörü
Attila Özdemiroğlu 5 Ocak 1943 tarihinde Ankara'da doğdu. Genç yaşta müziğe ilgi duymaya başladı. Çeşitli müzik aletlerini çocuk yaştayken çalmayı öğrendi ve okulda(Ankara Atatürk Lisesi'nde öğrenciyken) müzik etkinliklerine katıldı. 1966 yılında Durul Gence 5 orkestrasına girdi ve bundan sonra çeşitli orkestralarda görev aldı. Besteci ve aranjör olarak çeşitli eserlere imza attı. Ajda Pekkan, Nilüfer, Kayahan, Sezen Aksu gibi isimlerle çalıştı. Film müzikleri de yapan sanatçı, yedi adet Altın Portakal Ödülü'nün sahibidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.
 
 
Süeda Çil
Acting Coach
1969 yılında Ankara’da doğdu. Lisans programını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde bitirdi. Özyeğin Üniversitesi ’10.000 Kadın Girişimci’ MBA programı mezunu. Yüksek lisans programını Haliç Üniversitesi’nde ‘diksiyon’ üzerine yapıyor. Oyuncuk hayatı 1990 yılında İstanbul Şehir Tiyatrolarına girmesiyle başladı. 40’a yakın dizide ve sinema filminde oynadı. Çok sayıda ödüle aday oldu, çok sayıda ödül aldı. Birçok kişi ve kuruluşa ‘drama/etkili iletişim/diksiyon/kamera önü oyunculuk’ dersleri verdi. Halen İstanbul Üniversitesi’nde ‘İletişim Teknikleri’ ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde ‘Ses ve Konuşma’ dersleri veriyor. Ayrıca İstanbul Şehir Tiyatrolarının ‘Sahne Yöneticisi’ ve ‘Yönetim Kurulu Üyesi’.
 
 
Fatih Ertür
Ses Koçu
Kibris'in Gazi Mağusa şehrinde doğmuş ve üniversite yillarina kadar burada egitimini sürdürmüstür. Üniversite egitimi devam ederken(daü-müzik)Viyana'da yarı zamanli bi egitim projesine katilip Peter Berne'den şan ve belcanto dersleri almistir.Viyanada ki egitimini en iyi sekilde tamamlayip istanbula gelmistir.Müjdat gezen sanat merkezi bünyesinde Yüksel Örses'ten şan dersleri almis ve halen asistanligini yapmaktadir. Fatih Erkocun bölüm baskanligiyla 2011 yilinda Hafif Batı Müzigi Bölümünden Mezun olmustur.Bir çok tv orkestralarinda, korolarda , konserlerde görev almiş ve bircok sanatciya sahnede eslik etmistir. Halen Sahne çalismalari ve egitmenlige devam etmektedir.
 
Merih Sualp
Kostüm Tasarım
Merih Süalp, ünlü mizah yazarımız Süavi Süalp'in kızı olan Merih Süalp genlerinden gelen yaratıcı zekayı kostüm alanında kullanmayı tercih etti. 5 yaşında başladığı klasik bale eğitimini daha sonra ilkokuldan itibaren başladığı Ankara Devlet Konservatuarı'nda tamamladı. Ama onun en çok ilgisini çeken sahnede kullanılan kostümler, aksesuarlar ve dekorlar oldu. İlk fırsatta da çocukluğunun hayali olan işi kendine meslek olarak seçti. Şimdi Merih kostüm adını taşıyan iş yerinde yüzlerce hayal kahramanına hayat vermekte. 2012 Türkiye Latin Dans şampiyonlarına altından dans kostümleri hazırlamıştır. Son 5 yıldır profesyonel Latin dans kostümleri tasarlamaktadır.
 
Derya Ergun
Make-Up Artist
Derya Ergün, meslek hayatına Ankara Devlet Tiyatrosunda başlayıp, sonra çalışmalarını İstanbul Opera ve Balesinde devam etmiştir. İngiltere, Almanya, Avusturya, Rusya ve İtalya’da çeşitli Opera ve Balelerde workshoplara katılmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında film,dizi,defile,vb. gibi sayısız projede yer almıştır. Bu projelerden biri de 2005
yılındaki Üniversite Olimpiyat Oyunlarıdır. Bu projede 250 kişiye Olimpiyat temasında makyaj yapılmıştır. Sultan’s OF The Dans’ta makyaj tasarım ve uygulamaları Derya Ergün tarafından yapılmıştır. Yurtdışında aldığı mesleki eğitimlerini ve birikimlerini Derya Ergün Professional Make-up Academy’de düzenleyerek, kalifiye eleman yetiştirmeye yardımcı olmaktadır.
   
Aytunç Bentürk
Dans Eğitmeni
Türkiye’nin, 2. dönem ilk dansçısı ve koreografı,Türkiye’de dansın gelişiminde büyük rol oynamış , verdiği eğitimlerle Türkiye’ye dansı tanıtmış ve sevdirmiş, bir çok ünlü sanatçının hem dansçılığını hemde koreograflığı üstlenmiştir. 1996 yılında Birkaç iyi adam adlı Türkiyenin ilk Boy Band’i müzik ve vokal grubunu kurdu, 2004-2005 yılları arasında 2 kez dünya 1 kezde Avrupa salsa şampiyonu oldu, halen Kendi kurduğu Aytunç Bentürk Dance Academy ‘de (ABDA) eğitmenlik yapmaya devam ediyor . Birçok dans oteritesine göre, yaşayan dünyanın en iyi 100 dansçısı arasında gösterilmektedir.